CJ1 fasádna doska Nomawood

Kód: 3013594 3013596 3013595 Zvoľte variant
35,64 € / ks 29,70 € bez DPH
Do 30 dní ( na objednávku ) Do 30 dní ( na objednávku ) Do 30 dní ( na objednávku ) Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia
Hranolový profil CJ1 Nomawood je novinkou vo fasádnych obloženiach. Lišta sa dá použiť na obklady fasád a daľšie využitie tejto lišty je aj v oblasti žalúzií a zatienenia. Tieto fasádne dosky nepotrebujú vďaka svojim vlastnostiam žiadnu údržbu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nomawood prináša na trh rôzne možnosti v oblasti fasádneho obloženia. Medzi nimi sú fasádne dosky, dostupné v rôznych farbách, kde je samozrejmosťou ich použitie do exteriéru aj interiéru. Používanie hranolových profilov je navyše esteticky veľmi zaujímavé a vyhľadávané vďaka modernému nádychu a zároveň príjemného vzhľadu budovy či domu. Fasádne profily umožňujú dostatočnú cirkuláciu vzduchu, takže prípadná vlhkosť je odvádzaná preč, môžu byť inštalované vodorovne aj zvisle a sú vhodné ako pri novostavbách, tak pri rekonštrukcii a ďalšie využitie tejto lišty je aj v oblasti žalúzií a zatienenia. Fasádnym doskám Nomawood neuškodia žiadne vrtochy počasia, ako jediné na trhu majú 100 % odolnosť voči vode a vlhkosti.

Materiál NOMAWOOD®, z ktorého sú fasádne dosky vyrábané, imituje všetky vizuálne prvky dreva, a zároveň má nové úžasné funkcie, ktoré majiteľovi ušetria do budúcnosti náklady na údržbu a ošetrovanie. NOMAWOOD® je totiž certifikovaný materiál, ktorý je recyklovateľný a teda šetrný k životnému prostrediu. Vďaka jeho pôvodu a spôsobu výroby je možná presná rýchla montáž, nehrozia žiadne triesky, materiál nie je nutné natierať, údržba fasády spočíva v občasnom jednoduchom umytí pomocou záhradnej hadice alebo tlakovej umývačky. Technologický pokrok, ktorý sa používa pri výrobe NOMAWOOD®, ponúka 100% odolnosť proti vode v porovnaní s kompozitnými materiálmi.


  • Farba : Alaska, Columbia, Steppe
  • Formát : dĺžka 300 cm x H 3 x B 5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

• Interiérové a fasádne dekoračné produkty vyrábané na báze polystyrénu a polyuretánu, napr.: stropné lišty a podhľadové dosky, rozety, imitácie drevených trámov... Výrobky sú distribuované do celej Európy hlavne do tzv. DIY sietí.

• 100% syntetický terasový profil NOMAWOOD – vďaka svojim výnimočným technickým a dizajnovým vlastnostiam je čoraz častejšou voľbou pri realizácií exteriérových terasových plôch odolávajúcich bez údržby poveternostným podmienkam a organickým deštrukciám.