DBJ1 fasádna podkladová doska Nomawood

Kód: 3009548
37,90 € / ks 31,58 € bez DPH
Do 30 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia
Hranolový podkladový profil DBJ1 Nomawood používaný pri fasádnych obloženiach ako podklad alebo aj ako samotné obloženie. Lišta sa dá použiť na obklady fasád a daľšie využitie tejto lišty je aj v oblasti žalúzií a zatienenia. Tieto fasádne dosky nepotrebujú vďaka svojim vlastnostiam žiadnu údržbu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nomawood prináša na trh rôzne možnosti v oblasti fasádneho obloženia. Medzi nimi sú podkladové fasádne dosky, ktoré slúžia buď ako podklad alebo priamo ako fasádna doska. Samozrejmosťou je ich použitie do exteriéru aj interiéru. Používanie hranolových profilov je navyše esteticky veľmi zaujímavé a vyhľadávané vďaka modernému nádychu a zároveň príjemného vzhľadu budovy či domu. Fasádne profily umožňujú dostatočnú cirkuláciu vzduchu, takže prípadná vlhkosť je odvádzaná preč, môžu byť inštalované vodorovne aj zvisle a sú vhodné ako pri novostavbách, tak pri rekonštrukcii a ďalšie využitie tejto lišty je aj v oblasti žalúzií a zatienenia. Fasádnym doskám Nomawood neuškodia žiadne vrtochy počasia, ako jediné na trhu majú 100 % odolnosť voči vode a vlhkosti.

Materiál NOMAWOOD®, z ktorého sú fasádne dosky vyrábané, imituje všetky vizuálne prvky dreva, a zároveň má nové úžasné funkcie, ktoré majiteľovi ušetria do budúcnosti náklady na údržbu a ošetrovanie. NOMAWOOD® je totiž certifikovaný materiál, ktorý je recyklovateľný a teda šetrný k životnému prostrediu. Vďaka jeho pôvodu a spôsobu výroby je možná presná rýchla montáž, nehrozia žiadne triesky, materiál nie je nutné natierať, údržba fasády spočíva v občasnom jednoduchom umytí pomocou záhradnej hadice alebo tlakovej umývačky. Technologický pokrok, ktorý sa používa pri výrobe NOMAWOOD®, ponúka 100% odolnosť proti vode v porovnaní s kompozitnými materiálmi. 


  • Farba : Black
  • Formát : dĺžka 400 cm x H 3 x B 5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Fasádne a plotové dosky
Hmotnosť: 11 kg
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

• Interiérové a fasádne dekoračné produkty vyrábané na báze polystyrénu a polyuretánu, napr.: stropné lišty a podhľadové dosky, rozety, imitácie drevených trámov... Výrobky sú distribuované do celej Európy hlavne do tzv. DIY sietí.

• 100% syntetický terasový profil NOMAWOOD – vďaka svojim výnimočným technickým a dizajnovým vlastnostiam je čoraz častejšou voľbou pri realizácií exteriérových terasových plôch odolávajúcich bez údržby poveternostným podmienkam a organickým deštrukciám.