DONATO zásobník na pelety pre pizza pece Piana ZiiPa

Kód: ZIIPA23-065
Novinka
Značka: ZiiPa
39,90 € / ks 33,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Vylepšite svoje kulinárske zážitky s DONATO zásobníkom na pelety pre pizza pece Piana ZiiPa. Tento špeciálne navrhnutý dávkovač vám zaistí nepretržitý prísun peliet, čím využijete až 45 minút neprerušovaného pečenia. S kapacitou 750 g, ergonomickým dizajnom a kvalitnými materiálmi, ako je oceľ a silikón, bude ideálnym doplnkom pre každého milovníka pizze.

Detailné informácie

Podrobný popis

Doprajte si pohodlné a neprerušované pečenie

Zabudnite na neustále dopĺňanie peliet a užite si pri príprave pizze nový druh pohodlia! S naším zásobníkom peliet, špeciálne navrhnutým pre pizza pece Piana na pelety, sa môžete plne sústrediť na pečenie. Tento praktický dávkovač zabezpečuje konštantný prísun peliet a vďaka kapacite 750 g vám poskytne až 45 minút neprerušovaného pečenia.

donato-zasobnik-na-pelety-pre-pizza-pece-piana-ziipa-otvoreny-s-peletami

Výhody dávkovača peliet:

  • Neprerušované pečenie: Vďaka dávkovaču peliet Donato môžete pokračovať v pečení bez prestávok na dopĺňanie peliet. Užite si plynulú prípravu pizze bez zbytočných prestávok!
  • Efektívny prísun paliva: Zásobník zabezpečuje kontinuálny prísun peliet, čo vám umožňuje až 45 minút nepretržitého pečenia vďaka veľkorysej kapacite 750 g.
  • Praktický dizajn: Vďaka premyslenému dizajnu je tento dávkovač nenahraditeľným doplnkom pre vaše pečenie. Ľahko sa upevní na zadný kryt vašej pece na pizzu, čo zaručuje bezproblémovú inštaláciu.
  • Kvalitné a odolné materiály: Dávkovač je vyrobený z kvalitnej ocele a silikónu, čo vám umožní dlhodobé a bezstarostné používanie pri všetkých vašich pizzových dobrodružstvách.
  • Elegantný vzhľad: Dávkovač je dodávaný so štyrmi silikónovými rukoväťami v ikonických farbách ZiiPa: čierna, tehlová, antracit a zelená. Môžete ho tak zladiť so svojou pecou a ďalším príslušenstvom alebo kombinovať podľa svojho vkusu pre originálny vzhľad.

Technické parametre a rozmery

  • Rozmery: 17 x 15 x 15,5 cm
  • Súčasťou balenia sú 4 silikónové rúčky pre dokonalé zladenie s farbou vašej pece
  • Použitý materiál: oceľ, silikón
  • Kompatibilita: iba s peletovými pecami na pizzu ZiiPa

pizza-pec-piana-ziipa-so-zasobnikom-na-pelety-donato

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ziipa logo

Staňte sa aj vy súčasťou príbehu značky ZiiPa - milovníkov pizze, Talianska a "dolce vita".
Vo firma ZiiPa majú radi pekné výrobky a vyrábajú a vyvíjajú to, čo vedia najlepšie. Takže sa rozhodli tieto veci spojiť a vytvoriť ZiiPa - francúzsku značku.
Všetko to začalo s modelom PIANA - prvou kompaktnou, inovatívnou a v 4 farbách vyrábanou pizza pecou!
Užite si pri každej príležitosti zážitky s rodinou a priateľmi a vychutnajte si tú pravú doma upečenú pizzu.