Náhradné sondy 2+1 Kamado Joe Konnected (iKamand)

Kód: KJ-IKAMANDPK
59,90 € / set 49,92 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Náhradné sondy pre iKamand inteligentné zariadenie a na gril Kamado Joe Konnected. Balenie obsahuje dve sondy na meranie teploty v mäse a jednu sondu na meranie teploty v grile.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tri nerezové sondy s káblami z oceľovej siete vám dokážu merať teploty viac jedál naraz, alebo viac častí jedného jedla pre lepšiu presnosť celkovej teploty.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky Kamado Joe
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

kamado_joe_a4b02515c0221759

Inovatívne a dokonalé keramické grily na drevené uhlie pre gurmánov ale aj profesionálov

Príbeh americkej spoločnosti Kamado Joe začal ako víkendové hobby dvoch priateľov, ktorí túžili vytvoriť jedinečný produkt a zdielať tak vášeň z grilovania. Keramický gril Kamado Joe nie je len obyčajný gril, je to gril, pec aj udiareň v jednom.

Kamado Joe nie je iba rad výrobkov ale výsledok toho keď dvaja chlapci, ktorí radi grilujú, vážne uvažujú o vytvorení najlepšieho keramického grilu na svete. 
Kvalita. Inteligentnejšie funkcie. Inovatívnejšie príslušenstvo a dlhoročné priateľstvo. 

Najväčšou výhodou keramického grilu je schopnosť izolácie tepla a tepelného obehu kvôli tvaru vyžaduje oveľa menej celkového tepla.
Nahriaty a pripravený za 15 minút až na 400°C - čo nie je možné pri žiadnom inom grile.
Kamado Joe je dokonalý gril. Jeho keramická konštrukcia a jedinečný okrúhly tvar, spolu s využívaním drevného uhlia znamená, že mäso pripravované v ňom si ponechá šťavnatosť a jemnosť a pochytí pri tom jemnú chuť po grilovaní ako na pravom dreve.