Nakupujte u nás :

  • viac ako 1 000 druhov tovaru
  • viac ako 10 000 ks tovaru skladom
  • do 2 pracovných dní doručíme tovar skladom
  • garancia kvality
  • overené zákazníkmi
  • 13 rokov na trhu

RAAM 8 kachle na pelety MCZ

Peletové kachle MCZ RAAM sú vhodné najmä pre chodby alebo uzavreté priestory, vďaka hĺbke porovnateľnej s radiátorom (29 cm). Na prednej strane sú dvojité sklenené dvere a vetracie mriežky sa nachádzajú na vrchnej časti kachlí.

RAAM 8 kachle na pelety MCZ

Výrobca:

MCZ

Typ:

Teplovzdušný

Cenová jednotka:

ks

Názov
Vyberte si
Farba
Cena
7118003
RAAM 8 kachle na pelety MCZ
Vyberte si:
Comfort Air 8 kW
Farba:
 
3 096,00
Kúpiť
skladom (dodanie do 14 dní)
7118037
RAAM 8 kachle na pelety MCZ
Vyberte si:
Comfort Air UP 8 kW
Farba:
 
3 180,00
Kúpiť
skladom (dodanie do 14 dní)

Peletové kachle RAAM sú vhodné najmä pre chodby alebo uzavreté priestory, vďaka hĺbke porovnateľnej s radiátorom (29 cm). Na prednej strane sú dvojité sklenené dvere a vetracie mriežky sa nachádzajú na vrchnej časti kachlí. 
Veľká spaľovacia komora ponúka úchvatný pohľad na plameň, pričom výška a hĺbka ohniska zabezpečuje vertikálny rozvoj a prirodzenejší pohyb plameňa. Kachle sú vyrobené výlučne z ocele, dostupné v čiernom prevedení pre celé zariadenie, a takisto v kombinácii s bielou, bordeaux, čiernou alebo striebornou farbou pre geometrickú prednú časť kachlí.

Kachle RAAM majú dva teplovzdušné ventilátory, ktoré je možné používať podľa vlastného uváženia, a to tak, že obidva sa dajú nasmerovať dopredu pre veľmi silné vykurovanie, alebo sa jeden otočí dozadu kde sa dajú napojiť teplovzdušné rozvody do ďalších miestností ( systém COMFORT AIR ). 


Horný vývod dymovodu umožňuje umiestnenie len 5 cm od steny. Dymovod je možné inštalovať aj na zadnej strane bez viditeľného odťahového potrubia. Celková prevádzka kachlí je veľmi jednoduchá, riadenie kachlí je možné cez ovládací panel, ktorý je umiestnený priamo na vrchu zariadenia, prípadne je aj možnosť dokúpenia ručného diaľkového ovládača.

Novinkou je keramická zápalka, ktorá skracuje čas zapálenia až o 40 %. Peletové kachle RAAM sú vhodné aj pre pasívne domy energetickej triedy A, pretože majú dokonale izolovanú spaľovaciu komoru ( technológia OYSTER ).

Funkcia NO AIR umožňuje v kachliach úplne vylúčiť nútené vetranie na stanovený čas, zabezpečiť maximálne ticho a vychutnávať všetky výhody tepla rozptýleného v miestnostiach prirodzeným sálaním.

Farebné prevedenie modelu RAAM

Zabudované technológie a spôsob ovládania kachlí na pelety

RAAM Comfort AirRAAM Comfort Air UP
Typ palivapeletypelety
Max. výkon7,8 kW7,8 kW
Min. výkon2,5 kW2,5kW
Účinnosť91 %91%
Kapacita zásobníka18 kg18 kg
Priemer dymovodu80 mm80 mm
Hmotnosť148 kg148 kg
6,00 €
5,00
skladom
 
16,80
skladom (dodanie do 14 dní)

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NOVINIEK

Chcete byť medzi prvými, ktorí budú informovaní o novinkách z našej ponuky, aktuálnych akciách a výstavách ? Prihláste sa prostredníctvom tohto formulára a dostávajte pravidelne novinky mailom.

Zavolajte nám:

+421 949 494 000

Napíšte nám:

info@housegarden.sk

Sme tu pre Vás už 13 rokov | Ďakujeme Vám