MEAT & POULTRY BBQ korenie 198 g Jack Stack

Kód: 147789
11,90 € / ks 9,92 € bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia

Toto korenie je taký "slušný chlapec" medzi BBQ Rubmi, ale keď ho vyskúšate na bravčových rebrách, kurati alebo na kuracích krídlach, poviete si staré známe pravidlo - "Tichá voda brehy myje". Dostane Vás na zmyselnú kombináciu cesnaku, chill, korenín a jemnej údenej príchuti spolu s prírodnou umami chuťou. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Toto korenie je taký "slušný chlapec" medzi BBQ Rubmi, ale keď ho vyskúšate na bravčových rebrách, kurati alebo na kuracích krídlach, poviete si staré známe pravidlo - "Tichá voda brehy myje". Dostane Vás na zmyselnú kombináciu cesnaku, chill, korenín a jemnej údenej príchuti spolu s prírodnou umami chuťou, ktorá si podmanila milióny ľudí vo svete. 

Ak sa rozhodnete urobiť si rebierka s týmto podmanivým korením, odporúčame na záver sa trochu odviazať a potrieť ich pre krásny lesk omáčkou a glazúrou v jednom - Kosmos'Q Cherry Apple Habanero BBQ Sauce.

Snímka obrazovky 2022-11-03 o 14.10.35


Zloženie: Soľ, koreniny vrátane čili papričky, cukor, kvasnicový extrakt, zelerové semienko*, dehydrovaný cesnak, prírodná príchuť hikorového dymu, látka proti spekaniu menej ako 2%.

Alergény sú vyznačené hviezdičkou*.

Dodatočné parametre

Kategória: BBQ korenie
Hmotnosť: 0.2 kg
Zloženie: Soľ, koreniny vrátane čili papričky, cukor, kvasnicový extrakt, zelerové semienko*, dehydrovaný cesnak, prírodná príchuť hikorového dymu, látka proti spekaniu menej ako 2%. Alergény sú vyznačené hviezdičkou*.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

jack-stack-logo

Aby vynikli na konkurenčnej barbecue scéne polovice 70-tych rokov v meste Kansas City, Jack Fiorella a jeho žena Delores začali variť gurmánske jedlá a vytvorili najrozsiahlejšie barbecue menu v krajine.

Dnes Jack Stack Barbecue riadi štvrtá generácia rodiny Fiorella a okrem iných aktivít vlastní aj 6 vysoko cenených reštaurácií v oblasti Kansas City a vyrába a dodáva svoje grilovacie omáčky a koreniny.