Liatinový riad 6-dielna sada Camp Chef

Kód: CC-CBOX6
230,90 € / ks 192,42 € bez DPH
Do 14 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia
Sada liatinového riadu Camp Chef (6-dielna) - cenovo zvýhodnená sada najpoužívanejšieho liatinového riadu. Získajte kompletnú sadu riadu, ktorý je potrebný na prípravu vašich obľúbených jedál v kuchyni, či kempe alebo na chate. Táto liatinová sada riadu je už z výroby vybavená špeciálnym povrchom True Seasoned Finish, ktorý umožňuje jeho použitie ihneď po vybalení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada obsahuje:

  • hrniec Dutch Oven 3,8 L
  • panvica 25 cm 
  • pokrievka 25 cm (pasuje na hrniec Dutch Oven a panvicu)
  • hlboká panvica 30 cm 
  • pokrievka 30 cm (použiteľná tiež ako panvica)
  • podložka

Riad je z výroby opatrený špeciálnou vrstvou 100% prírodných palmových olejov True Seasoned Finish, ktorá zachováva typickú čiernu patinu a umožňuje jeho použitie ihneď po vybalení. Povrch uľahčuje čistenie, chráni liatinu proti korózii a bráni pripaľovaniu pokrmov. Túto ochrannú vrstvu používanému riadu dodá prírodný ochranný kondicionér na liatinové riadu Cast Iron Conditioner.

 

Technické údaje:

  • hmotnosť: 15 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Liatinové kotlíky a panvice
Hmotnosť: 17 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

camp_chef_4517b789e24327b3

Americký špecialista na varenie v exteriéri. Liatinového riadu na varenie a pečenie, vonkajšie pece, kachle, plynové variče ...

Vášeň pre dobré jedlo a varenie pod holým nebom v kombinácii s neustálymi inováciami svojich produktov a zručnosťou pri ich výrobe znamená, že spol. Camp Chef zaujíma popredné miesto medzi výrobcami sortimente pre vonkajšie varenie. Či už máte deň voľno, vyrážate na víkend alebo dlhšiu dovolenku, Camp Chef má k dispozícii celý rad vychytávok pre spríjemnenie pobytu aj mimo náš domov - liatinový riad pre varenie a pečenie, vonkajšie pizza pece, plynové variče, odolné drevorubačské grily a panvice, premietacie plátna a mnoho ďalšieho.