Vertikálna záhrada Versiwall - set

Zelená stena je jednoduchý systém pre vytvorenie originálnej prírody vo vašom dome, hale, terase, balkóne alebo aj fasáde domu. Pomocou vertikálnej záhradnej steny Versiwall je možné pestovať okrasné aj úžitkové rastliny na kolmej stene, vďaka čomu ušetríte miesto v menších, či úzkych priestoroch, prípadne tak vytvoríte prirodzenú bariéru, alebo nový dizajnový prvok.

Vertikálna záhrada Versiwall - set

Výrobca:

Elmich

Cenová jednotka:

set

Rozmer:

80 x 90 x 2,2 cm

Hmotnosť (kg):

9 kg

Materiál:

100 % recyklovaný polypropylén

Názov
Cena
133
Vertikálna záhrada Versiwall - set
158,40 €
142,50
Kúpiť
skladom

Zelená stena je jednoduchý systém pre vytvorenie originálnej prírody vo vašom dome, hale, terase, balkóne alebo aj fasáde domu. Inštalácia steny je veľmi jednoduchá a rozmiestnenie zásobníkov je variabilné. Vzhľadom na rastové možnosti rastlín si môžete zvoliť hustotu  výsadby tak, ako vám to vyhovuje - horizontálne 200 - 250 mm a vertikálne 150 - 225 mm. Po dokončení je možné jednotlivé zásobníky kedykoľvek povymieňať. Montážne steny je možné do seba spájať pre vytvorenie veľkých zelených plôch. Závesné panely a zásobníky sú určené pre interiér ale aj pre exteriér, materiál je rezistentný voči UV žiareniu, plesňam a riasam.

  • rozmer zásobníka: 195 x 207 x 192 mm
  • rozmer panelu : 400 x 900 x 22 mm
  • objem zásobníka : 1,8 l

Set zelenej steny obsahuje :

  • 2 x "Zelená stena" panel
  • 16 x "Zelená stena" zásobník
  • rozmer poskladaného setu : 800 x 900 x 22 mm

V každom zásobníku je integrovaná nádržka na vodu pre prirodzené zavlažovanie. Jednotlivé  zásobníky je možné pospájať do jedného zavlažovacieho systému. Každý zásobník ma 6 bodové univerzálne uchytenie a poistku proti vypadnutiu ( napr. pri silnom vetre), preto je jeho montáž  prakticky možná na akúkoľvek konštrukciu. 
6 bodové uchytenie / zásobník je pripravený pre závlahový systém / možnosť umiestnenia vo viacerých výškach.

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NOVINIEK

Chcete byť medzi prvými, ktorí budú informovaní o novinkách z našej ponuky, aktuálnych akciách a výstavách ? Prihláste sa prostredníctvom tohto formulára a dostávajte pravidelne novinky mailom.

Zavolajte nám:

+421 949 494 000

Napíšte nám:

info@housegarden.sk

12 rokov stabilný partner na trhu

Oficiálny distribútor svetových značiek

Odborné poradenstvo

Doprava po celom SR a ČR

Záručný a pozáručný servis

Kvalita za rozumnú cenu

 2x Showroom:
- Bratislava
- Dvorany nad nitrou

Ďakujeme za Vašu dôveru