ALLBRINE COLOR BBQ soľ na suché a mokré marinovanie 800 g Grate Goods

Kód: DBCAB16002
14,90 € –13 %
ALLBRINE COLOR BBQ soľ na suché a mokré marinovanie 800 g Grate Goods
14,90 € –13 % 12,90 € / ks 10,75 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
9.10.2023
Možnosti doručenia

Nakladacia grilovacia sol pripravená na použitie. Solenie je starodávna metóda pôvodne používaná na konzervovanie potravín. V súčasnosti používame hlavne na nakladanie, pretože výrazne zlepšuje jemnosť, šťavnatosť a chuť mäsa a rýb. Tento spôsob prípravy je bežnejší v Amerike ako v Európe. Solenie mení štruktúru väčších, alebo tuhších kúskov grilovaného mäsa a robí ich úžasne jemnými. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Solenie je starodávna metóda pôvodne používaná na konzervovanie potravín. V súčasnosti používame hlavne na nakladanie, pretože výrazne zlepšuje jemnosť, šťavnatosť a chuť mäsa a rýb. Tento spôsob prípravy je bežnejší v Amerike ako v Európe. Pretože solenie mení štruktúru väčších alebo tuhších kúskov grilovaného mäsa a robí ich úžasne jemnými. AllBrine Color sa veľmi dobre hodí na konzervovanie mäsa a hydiny, ktoré rýchlo stráca farbu, napr. Bravčové a hovädzie mäso, klobásy a slaniny. AllBrine Color obsahuje dusitany, ktoré bránia množeniu baktérií, predlžuje trvanlivosť mäsa a robí mäso menej citlivé na teplotu. Obsahuje aj farebnú soľ, cukor, bylinky a koreniny ako aj klasické koreniny mrkva, cibuľa, pór a zeler. Na rozdiel od mnohých iných vytvrdzovacích solí má AllBrine Color mierny obsah soli. Dá sa preto dobre kombinovať s niektorým z našich prípravkov. Allbrine Color je obzvlášť vhodný pre mäso, kde je dôležité zachovať farbu.


  • Objem: 800 g

GrateGoods-Chicken_Alabama_Style-3-uai-1667x1667


Zloženie: 60% soľná zmes (soľ, 0,6% konzervant: E250), cukor, zeler, cibuľa, mrkva, borievky, rasca, horčica, korenie, pór, nové korenie, semiačka feniklu, čili, paprika, rebríček, protihrudkujúca látka : E535.

Alergény sú vyznačené hrubým písmom.

Dodatočné parametre

Kategória: BBQ injektáž a marinovanie
Hmotnosť: 0.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grate Goods All Brine Color - Aalvink Online butcher

To, čo robíme, je BBQ

V USA, krajine grilovania, sme už vyše dvadsaťpäť rokov získavali inšpiráciu a poznatky o technikách grilovania, bylinkových zmesiach a omáčkach. Doma v Holandsku sme tieto poznatky využili na vývoj vlastných jedinečných produktov na grilovanie. Spočiatku sme tieto produkty vyvíjali pre vlastnú potrebu. Starostlivo sme ich zostavili, aby sme sa mohli zúčastniť exkluzívnych celosvetových súťaží v grilovaní. A so skvelými výsledkami! V roku 2015 sme s naším tímom - The Dutch BBQ Crew - vyhrali medzinárodnú 'Whole Hog Award' a stali sme sa majstrami sveta v BBQ. Od tohto momentu sme si uvedomili, že naše produkty Grate Goods a ich základné príbehy môžu zmeniť každého záhradného grilovača na grilovacieho kráľa.