STAR Hydromatic 12 M kotol na pelety MCZ

Kód: 313 313/2 313/1 Zvoľte variant
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
star20 264 white
5 160 € / ks 4 300 € bez DPH
Do 30 dní ( na objednávku ) Do 30 dní ( na objednávku ) Do 30 dní ( na objednávku ) Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Peletový kotol s výkonom až 11,9 kW s ovládaním cez mobilný telefón so zabudovaným výkonným obehovým čerpadlom a expanznou nádobou. Pripája sa na vykurovací systém pre ohrev úžitkovej vody, radiátorov alebo podlahového kúrenia. Údržba kotla je veľmi jednoduchá vďaka veľkému popolníku, ktorý predlžuje intervaly čistenia. Kotol je vhodný do obytných miestností do menších rodinných domov a firiem bez technickej miestnosti. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Peletový interiérový kotol MCZ STAR s oceľovou konštrukciou, vrchnou liatinovou časťou a plechovými bočnými krytmi. Ohnisko z vysoko kvalitnej liatiny s technológiou inteligentného spaľovania Active . Napojenie na vykurovací systém je jednoduché, pretože kotol už má zabudované výkonné obehové čerpadlo a expanznú nádobu.

Po napojení na vykurovací systém stavby, dymovodu priemeru iba 8 cm a naplnení peliet do zásobníka, je nastavenie kotla plne automatické. Horúca voda vo vykurovacom systéme je v priebehu niekoľkých minút. Maximálnu teplotu vody je možné nastaviť a po dosiahnutí nastavenej teploty sa výkon kotla automaticky zníži.

Technológia OYSTER je ideálna do vysoko energeticky úsporných a pasívnych domov.


Zabudované technológie:

STAR hydro


Technické parametre:

Typ paliva pelety
Max. výkon 11,9 kW
Min. výkon 3,2 kW
Účinnosť 96,1 %
Kapacita zásobníka 31 kg
Priemer dymovodu 80 mm
Hmotnosť 153 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

mcz_e927e5eb8b65805b

Inteligentné peletové zariadenia s profesionálnym riešením pre domy, chaty, firmy, budovy.

MCZ je hlavné výrobné odvetvie zo spoločnosti MCZ Group s dôrazom na najnovšie inteligentné technológie, najnáročnejší dizajn a neustálu inováciu technológií. Značka vznikla už v roku 1975 v Taliansku.

Každoročne uvádza novinky tejto exkluzívnej značky na trh, a to na mnohých svetových výstavách, čím sa stáva svetovou jednotkou v kvalite a dizajne výrobkov tomto odvetví.

Hlavným cieľom MCZ je vytvoriť vysoko kvalitné výrobky pre domáce vykurovanie kotlami a kachľami na pelety s veľkým dôrazom na investície do inovatívnych technológií. Produkty MCZ vynikajú vďaka kvalitným materiálom s dlhou životnosťou, jednoduchým automatickým ovládaním, čistou a tichou prevádzkou, vkusným dizajnom a malou spotrebou paliva.